Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Alarmy i systemy alarmowe

wilmat-alarm-satel
Systemy alarmowe

Kategoria obejmuje: systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, centrale alarmowe, sygnalizatory, komunikatory telefoniczne (dialery) GSM/GPRS

Systemy antynapadowe

Pozwalają uruchomić cichy alarm, który powiadamia o zagrożeniu odpowiednie służby.

Czujki alarmowe

W większości systemów alarmowych stosuje się czujki: ruchu, zbicia szkła, magnetyczne do drzwi i okien.

Czujniki wykrywające zagrożenia

Czujniki (detektory) zalania, dymu, gazu itp. wzbogacają systemy alarmowe o możliwość wysyłania powiadomień, gdy wystąpi awaria lub sytuacja stwarzająca zagrożenie dla zdrowia i życia.

Co oferujemy

 • Profesjonalny montaż

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Przy pracach instalacyjnych dbamy o to, by ingerencję w miejscu montażu ograniczyć do niezbędnego minimum.

 • Renomowani producenci

  W instalacjach stosujemy urządzenia i akcesoria renomowanych, wiodących producentów, takich jak SATEL.

 • Gwarancja

  Urządzenia przez nas oferowane objęte są gwarancją trwającą od 2 do 3 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele i nowatorskie rozwiązania techniczne oraz dbamy o aktualizację oprogramowania.

 • Wsparcie techniczne

  Zawsze jesteśmy gotowi służyć klientom fachową wiedzą i pomocą. Dodatkowo oferujemy opiekę nad instalacjami w ramach stałych umów konserwatorskich.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsce montażu alarmu (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze konkretnych rozwiązań i urządzeń (np. optymalny dobór komponentów pod kątem wymogów bezpieczeństwa oraz oczekiwań klienta).

Obecnie technologia chroniąca obiekt przed włamaniem wykorzystywana jest na szeroką skalę nie tylko w miejscach publicznych, ale i w domach oraz mieszkaniach prywatnych. Wymagania względem systemu alarmowego mogą się więc znacząco różnić w zależności od tego, gdzie ma być on zamontowany i jakiej wielkości obiekt ma ochraniać. Inaczej podejdziemy do zakupu zestawu do mieszkania lub małego obiektu usługowego, inaczej będzie to wyglądać na przykład, gdy będziemy dobierać zabezpieczenie do biurowca. W przypadku czegoś tak newralgicznego, jak bezpieczeństwo naszego dobytku, instalację urządzeń wykrywających zagrożenie warto powierzyć profesjonalistom, którzy dopilnują, by efekt końcowy jak najlepiej spełniał potrzeby danego użytkownika.

Nieoceniona pomoc fachowca

Jedną z najważniejszych kwestii podczas dobierania systemu alarmowego jest wybór czujek. Specjaliści pomogą ocenić, na jakie niebezpieczeństwa najbardziej narażony jest dany obiekt i dobiorą do nich odpowiednie czujki. Poza podstawowymi czujnikami ruchu, które pracują na podczerwień, obiekt można też wyposażyć na przykład w urządzenia wykrywające gaz i zalania, a także w sprzęt antynapadowy, który błyskawicznie informuje odpowiednie służby o zagrożeniu. Dobrym rozwiązaniem są też czujki dualne, które minimalizują ryzyko fałszywych alarmów. Wybór odpowiednich metod zabezpieczenia warto więc skonsultować z profesjonalistą.

Integracja z innymi systemami

Nowoczesne technologie pozwalają na coraz więcej rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo ich użytkowników. Nie inaczej jest też w tym przypadku. Zamontowane alarmy mogą na przykład stać się częścią Inteligentnego Domu, a liczne funkcje, które uzyskamy dzięki takiej instalacji w zauważalny sposób wpłyną na naszą wygodę. Z projektującym instalację fachowcem warto więc omówić możliwość integracji systemu ostrzegawczego z Inteligentnym Domem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów z Wrocławia i nie tylko, którzy są zainteresowani wyposażeniem swojego domu, mieszkania lub innego obiektu w profesjonalnie zaprojektowany i skonfigurowany system alarmowy.

Wybrane realizacje