Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Fotowoltaika

Panele słoneczene na dachu budynku

W firmie Wilmat oferujemy szeroką gamę usług dla gospodarstw domowych, jak i obiektów użytku publicznego. Montaż paneli fotowoltaicznych jest rozwiązaniem, na jakie decyduje się coraz większa liczba mieszkańców naszego kraju. Instalacje PV, które wykorzystują światło słoneczne do produkcji energii elektrycznej, zauważamy nie tylko na dachach domów jednorodzinnych – z fotowoltaiki korzystają także biurowce, szpitale i innych budynki oraz lokale. Jeśli i Ty chcesz zdecydować się na to rozwiązanie, postaw na naszą markę – zapewniamy profesjonalne doradztwo i montaż, korzystanie z produktów uznanych marek, oraz wsparcie techniczne po instalacji.

Niezależność od podwyżek cen energii

Posiadacze paneli fotowoltaicznych mniej odczuwają zmiany w opłatach za prąd. Urządzenia elektryczne w danym budynku są zasilane przede wszystkim energią wyprodukowaną przez instalację – fotowoltaika umożliwia więc uniezależnienie się od zewnętrznego dostawcy energii. Korzyści ekonomiczne to także możliwość sprzedaży nadwyżki wyprodukowanego prądu, a także różne opcje dofinansowania, które zachęcają do modernizacji budynku i przejścia na OZE.

Trwałość instalacji

Fotowoltaika to rozwiązanie na lata – wśród największych producentów elementów do takich instalacji standardem jest gwarancja na około 20-25 lat. Co więcej, do efektywnego działania panele i falowniki zwykle wymagają tylko regularnej konserwacji i okresowych przeglądów, a codzienne działanie jest bezobsługowe. W firmie Wilmat pomożemy w montażu paneli od cenionych producentów – wyrobów, które cechują się odpornością na opady atmosferyczne i zmienne warunki pogodowe.

Za decyzją o montażu modułów stoi wiele argumentów: fotowoltaika jest sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd, nie powoduje szkód w środowisku naturalnym, a obsługa instalacji jest ograniczona do minimum. Kluczem do zadowolenia jest jednak prawidłowo dobrana moc instalacji, panele wysokiej jakości i prawidłowy montaż. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wilmat – dzięki naszym fachowcom wkrótce i Ty będziesz mógł cieszyć się tym rozwiązaniem!

Wybrane realizacje