Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Szlabany, blokady i systemy parkingowe

System parkingowy NICEPARK

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy montaż, doradztwo oraz najwyższej jakości produkty, które mają na celu zautomatyzowanie systemów na terenie domu lub biura. Dbamy również o to, by dostępne były urządzenia zwiększające bezpieczeństwo osób mieszkających lub pracujących w danym budynku. Dlatego polecamy nasze rozwiązania, które mają na celu uniemożliwić wjazdu nieautoryzowanym pojazdom do wybranego przez nas miejsca.

Dzięki nowoczesnemu systemowi, umożliwiamy kontrole nad wjeżdżającymi oraz wyjeżdżającymi autami, a przygotowane przez nas urządzenia posiadają również opcję opłacania postoju. Dlatego chcąc kontrolować ruch na kontrolowanej przez Ciebie posesji (zlecenia realizujemy we Wrocławiu i okolicach) warto jest zastanowić się nad tymi rozwiązaniami:

Szlabany

Kategoria obejmuje: szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne, szlabany NICE, CAME.

Blokady i zapory drogowe

Blokady, zapory, kolczatki czy słupki drogowe chronią parkingi oraz inne zamknięte tereny przed nieuprawnionym wjazdem lub wyjazdem pojazdów.

Systemy parkingowe

W skład systemu parkingowego NICEPARK mogą wchodzić:

 • szlabanyblokady zabezpieczające teren przed nieautoryzowanym wzjazdem lub wyjazdem,
 • terminale wjazdowe i wyjazdowe sterujące pracą szlabanów,
 • kasy do poboru opłat (automatyczne i ręczne) za korzystanie z parkingu,
 • pętle indukcyjne wykrywające nadjeżdżające pojazdy,
 • komunikatory głosowe zapewniające łączność między użytkownikami a obsługą parkingu,
 • czytniki kart abonamentowych i tablic rejestracyjnych,
 • tablice wyświetlające ilość wolnych miejsc na samochody.

Co oferujemy

 • Profesjonalny montaż

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Przy pracach instalacyjnych dbamy o to, by ingerencję w miejscu montażu ograniczyć do niezbędnego minimum. Posiadamy licencję do montażu automatyki firmy NICE.

 • Renomowani producenci

  W swoich instalacjach stosujemy urządzenia i akcesoria systemu NICEPARK firmy NICE.

 • Gwarancja

  Oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją trwającą od 2 do 5 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele i nowatorskie rozwiązania techniczne oraz dbamy o aktualizację oprogramowania.

 • Wsparcie techniczne

  Zawsze jesteśmy gotowi służyć klientom fachową wiedzą i pomocą. Dodatkowo oferujemy opiekę nad instalacjami w ramach stałych umów konserwatorskich.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsce instalacji systemu lub szlabanu (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze konkretnych rozwiązań i urządzeń.

Szlabany, blokady i systemy parkingowe - Wrocław

Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu szlabanów oraz systemów parkingowych na terenie Wrocławia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność swoich parkingów.

Szlabany Wrocław

Oferujemy szereg różnych modeli szlabanów, które z powodzeniem można zastosować na parkingach prywatnych, przedsiębiorstwach, a także w miejscach publicznych. Wszystkie nasze szlabany są niezawodne, trwałe i wytrzymałe, co gwarantuje ich długotrwałe i bezproblemowe działanie.

Szlabany Parkingowe Wrocław

Dostarczamy szlabany parkingowe najwyższej jakości, które pomagają regulować ruch na parkingach i zwiększają bezpieczeństwo. Bez względu na to, jak duży jest Twój parking, mamy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Blokada Parkingowa Wrocław

Oferujemy szeroką gamę blokad parkingowych, które pomagają zabezpieczyć Twoje miejsce parkingowe przed nieautoryzowanym użyciem. Nasze blokady są łatwe w obsłudze, wytrzymałe i skuteczne.

Systemy Parkingowe Wrocław

Nasza oferta obejmuje również zaawansowane systemy parkingowe, które integrują różne technologie, takie jak szlabany, blokady parkingowe, systemy płatności czy systemy kontroli dostępu. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla wszelkiego rodzaju parkingów.

Blokady Parkingowe Wrocław

Nasza oferta blokad parkingowych obejmuje różne modele, które są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Wszystkie nasze blokady są solidnie wykonane i zapewniają skuteczne zabezpieczenie miejsca parkingowego.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i produktach. Z nami, Twój parking będzie bezpieczny i efektywnie zarządzany.

Wybrane realizacje