Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Automatyka do bram

Automat do bramy NICE hoop

Witamy na stronie naszej firmy, wśród usług której znajduje się montaż oraz doradztwo na temat urządzeń poprawiających jakość życia we Wrocławiu i okolicach. Dzięki naszemu doświadczeniu w wykonywaniu kompleksowych realizacji oraz dostępie do najwyższej jakości produktów, jesteśmy w stanie nie tylko przeprowadzić pełen projekt oraz montaż obiektu, ale i również pomóc przy wyborze odpowiedniego sprzętu na daną okazję, w tym:

Automaty do bram garażowych

Kategoria obejmuje: siłowniki do garażowych wrót rezydencyjnych. Napędy do drzwi segmentowych, rolowanych, bocznych, uchylnych i rozwieranych. Akcesoria do drzwi: klawiatury kodowe, fotokomórki, piloty, akumulatory i inne.

Automaty do bram skrzydłowych

Siłowniki śrubowe, siłowniki z przegubowo łamanym ramieniem, siłowniki podziemne. Przy wyborze odpowiedniego napędu należy wziąć pod uwagę: oczekiwany kąt rozwarcia bramy, intensywność jej użytkowania, wielkość i ciężar skrzydła.

Automaty do bram przesuwnych

Szeroka gama siłowników do bram przesuwnych pozwala dobrać optymalny model do każdej bramy, uwzględniając jej wymiary, ciężar oraz częstotliwość pracy.

Automaty do rolet

Zwiększają komfort i wygodę, umożliwiając automatyczne sterowanie roletami w zależności od np. intensywności światła słonecznego czy wysokości temperatury powietrza. Tryb wakacyjny oraz tzw. symulacja obecności zwiększa bezpieczeństwo domu podczas nieobecności właściciela.

Akcesoria

Kategoria obejmuje: piloty do bram, centrale sterujące, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, panele słoneczne, pętle indukcyjne.

Co oferujemy

 • Profesjonalny i nieinwazyjny montaż

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Przy pracach instalacyjnych dbamy o to, by ingerencję w miejscu montażu ograniczyć do niezbędnego minimum. Posiadamy licencję do montażu automatyki firmy NICE.

 • Renomowani producenci

  W instalacjach stosujemy urządzenia i akcesoria renomowanych, wiodących producentów, takich jak NICE, CAME, SOMFY.

 • Gwarancja

  Oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją trwającą od 2 do 5 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele oraz nowatorskie rozwiązania techniczne.

 • Wsparcie techniczne

  Zawsze jesteśmy gotowi służyć klientom fachową wiedzą i pomocą. Dodatkowo oferujemy opiekę nad instalacjami w ramach stałych umów konserwatorskich.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsce montażu automatu (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze urządzeń (np. optymalny dobór siłownika do warunków użytkowania).

Napędy i automatyka do bram z montażem - Wrocław

Wilmat to ekspert w dziedzinie montażu i konserwacji napędów do bram we Wrocławiu oraz automatyki bramowej we Wrocławiu. Zlokalizowana we Wrocławiu, nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.

Automatyka do bram we Wrocławiu, którą mamy w ofercie z montażem

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów automatyki do bram we Wrocławiu, zawsze z dbałością o detale i zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, a nasze rozwiązania przystosowane są do różnorodnych typów bram: od garażowych, przez przemysłowe, aż po bramy na posesje prywatne.
W montażu automatyki do bram we Wrocławiu stawiamy na niezawodność, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania naszych produktów. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Twoja brama działała płynnie i bezawaryjnie, a także była bezpieczna i estetycznie dopasowana do Twojej posesji.

Napędy do bram przesuwnych i automatyka do bram garażowych jaką montujemy we Wrocławiu

Automatyka do bram garażowych we Wrocławiu - bez względu na to, czy potrzebujesz nowego systemu automatyzacji do swojej bramy garażowej, czy chcesz zmodernizować obecny system, jesteśmy do Twojej dyspozycji, na takiej zasadzie wykonujemy również napędy do bram przesuwnych we Wrocławiu.
Korzystamy z wyrobów renomowanych producentów, gwarantujących niezawodność i długą żywotność systemów.

Napędy do bram jakie montujemy we Wrocławiu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży napędów do bram z montażem we Wrocławiu, co przekłada się na profesjonalizm, precyzję wykonania i pełne zrozumienie potrzeb naszych klientów.
Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy kompleksową realizację projektów domofonowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na bezpłatną konsultację.
W razie awarii służymy fachowym wsparciem - nasz serwis działa szybko i sprawnie, gwarantując minimum niedogodności dla naszych klientów. Dbamy o ciągłe szkolenie naszych pracowników, aby mogli oni świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Montujemy napędy do bram garażowych, przesuwnych, dwuskrzydłowych, a także bram przemysłowych. Prowadzimy pełny zakres usług związanych z automatyką do bram, w tym doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis.
Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy z wieloletnim doświadczeniem, oferującej najwyższej jakości usługi w zakresie montażu napędów do bram we Wrocławiu i automatyki bramowej, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy pełne zadowolenie i najwyższy standard obsługi.

Wybrane realizacje