Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Anteny i telewizyjne instalacje zbiorcze

Antena satelitarna
Anteny satelitarne i naziemne

Kategoria obejmuje: anteny satelitarne różnych rozmiarów (średnice 80, 100, 125 cm i większe) oraz anteny naziemne ze wzmacniaczem lub bez.

Telewizyjne instalacje zbiorcze

Instalowane są w budynkach wielorodzinnych, na osiedlach mieszkaniowych, a także w hotelach lub szpitalach.

Cyfrowa telewizja satelitarna

Umożliwia odbiór od kilkuset do kilku tysięcy kanałów oferowanych przez jednego lub wielu operatorów.

Cyfrowa telewizja naziemna DVB-T

Darmowa telewizja cyfrowa. Do jej odbioru wystarczy zwykła antena naziemna oraz dekoder DVB-T, który jest wbudowany w każdy nowoczesny telewizor.

Co oferujemy

 • Profesjonalny montaż

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Przy pracach instalacyjnych dbamy o to, by ingerencję w miejscu montażu ograniczyć do niezbędnego minimum.

 • Renomowani producenci

  W instalacjach stosujemy urządzenia i akcesoria renomowanych, wiodących producentów, takich jak TELKOM-TELMOR, TRIAX.

 • Gwarancja

  Oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją trwającą od 2 do 3 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele i nowatorskie rozwiązania techniczne oraz dbamy o aktualizację oprogramowania.

 • Wsparcie techniczne

  Zawsze jesteśmy gotowi służyć klientom fachową wiedzą i pomocą. Dodatkowo oferujemy opiekę nad instalacjami w ramach stałych umów konserwatorskich.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsca montażu anten, instalacji zbiorczych i multiswitchowych (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze konkretnych rozwiązań i urządzeń, tak by elementy systemu były ze sobą kompatybilne i spełniały wszystkie oczekiwania klienta.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, pomagamy w doborze i montażu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w domach jednorodzinnych i obiektach wielorodzinnych. Współczesny dom trudno wyobrazić sobie bez sprzętu elektronicznego, jakim jest odbiornik telewizyjny. Krystaliczny obraz i niczym niezakłócona transmisja to obecnie standard, który można uzyskać dzięki dobraniu i skonfigurowaniu odpowiedniej anteny satelitarnej lub naziemnej. Zachęcamy, by skorzystać z naszej pomocy przy jej instalacji.

Profesjonalny montaż anteny satelitarnej lub naziemnej

Chociaż mogłoby się wydawać, że do montażu anteny nie trzeba wzywać fachowca, realia są jednak inne. Już sam dobór odpowiedniego miejsca do instalacji potrafi sprawić osobie niedoświadczonej wiele problemów, a jest ono przecież kluczowe, jeśli nie chcemy doświadczać zakłóceń w odbiorze sygnału telewizyjnego. Antena nie może być zamontowana za nisko, ale też nie za wysoko – narażona będzie wtedy na oddziaływanie wielu czynników atmosferycznych, w tym piorunów. Jeśli więc nie będzie poprawnie zabezpieczona, prawdopodobnie nie posłuży nam zbyt długo. Pod uwagę trzeba też wziąć kąt nachylenia talerza oraz stabilność stojaka. Pomoc specjalisty jest tu więc niezbędna.

Telewizja - gwarancja zadowolenia z wybranego sposobu emisji

Cyfrowa, satelitarna, naziemna czy kablowa? Dla laika terminy te nie znaczą zbyt wiele. Przed wyborem jednej z tych opcji warto zapoznać się z choćby ze skróconym opisem danej technologii, by poznać jej wady i zalety, a także zrozumieć różnice pomiędzy poszczególnymi wariantami. W naszej firmie dołożymy wszelkich starań do tego, by wybrane przez Klienta rozwiązanie było w pełni satysfakcjonujące - telewizja satelitarna i cyfrowa nie mają przed nami tajemnic. W sprawnym działaniu instalacji pomogą urządzenia od renomowanych na rynku producentów, z których korzystamy w przypadku każdego zleconego nam projektu.

Obszar, na którym działamy

Nasze usługi kierujemy do Klientów z Wrocławia i okolic. Zamontujemy anteny satelitarne i naziemne oraz telewizyjne instalacje zbiorcze w prywatnych budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Wybrane realizacje