Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Domofony i systemy domofonowe

Wideodomofon z kontrolą dostępu Fermax
Domofony jednorodzinne

Domofony i wideodomofony dla użytkowników indywidualnych oraz firm.

Domofony wielorodzinne

Cyfrowe systemy domofonowe i wideodomofonowe dla budynków mieszkalnych (kamienice, bloki, wspólnoty, duże osiedla).

Wideodomofony

Zwiększają poziom bezpieczeństwa, umożliwiając wizualną weryfikację tożsamości przybysza. Proponujemy wideodomofony w wersji słuchawkowej oraz bezsłuchawkowej.

Cyfrowe i analogowe systemy domofonowe

Domofony umożliwiają otworzenie wejścia bez użycia klucza, przykładowo za pomocą kodu lub breloczka zbliżeniowego.

Co oferujemy

 • Profesjonalny montaż

  Nasze doświadczenie oraz umiejętności gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Przy pracach instalacyjnych dbamy o to, by ingerencję w miejscu montażu ograniczyć do niezbędnego minimum.

 • Renomowani producenci

  W instalacjach stosujemy urządzenia i akcesoria renomowanych, wiodących producentów, takich jak FERMAX, COMMAX, ACO.

 • Gwarancja

  Urządzenia przez nas oferowane objęte są gwarancją trwającą od 2 do 5 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele i nowatorskie rozwiązania techniczne. W instalacjach wykorzystujemy m.in. widedomofony IP umożliwiające odbieranie połączeń na telefonie czy tablecie.

 • Wsparcie techniczne

  Zawsze jesteśmy gotowi służyć klientom fachową wiedzą i pomocą. Dodatkowo oferujemy opiekę nad instalacjami w ramach stałych umów konserwatorskich.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsce montażu domofonu (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze konkretnych rozwiązań i urządzeń.

Montaż urządzenia, które wymaga identyfikacji od każdej osoby dzwoniącej do naszych drzwi, wiąże się ze zwiększonym poczuciem bezpieczeństwa mieszkańców danego obiektu. Kaseta i kamera zamontowane przy wjeździe, wraz z tzw. unifonem (słuchawką) wewnątrz budynku, tworzą system, który chroni przed wtargnięciem na teren posesji osoby niepożądanej. Jednocześnie jest to sprzęt łatwy i wygodny w obsłudze.

Na jakie urządzenie warto się zdecydować?

Na rynku spotkać można wiele różnych rozwiązań – od tradycyjnych urządzeń analogowych, poprzez instalacje umożliwiające dodatkową identyfikację wizualną, aż po zaawansowane systemy, które pracują w trybie IP.

Jeśli zdecydujemy się na urządzenia cyfrowe, w dalszej kolejności mogą zostać one zintegrowane z innymi systemami bezpieczeństwa, na przykład alarmami. Instalację wideodomofonu warto zaś rozważyć w przypadku, kiedy nie jesteśmy w stanie zidentyfikować osoby czekającej pod nasza bramą poprzez np. spojrzenie przez okno. W przeciwnym razie montaż kamery może okazać się zbędny. Dobór rozwiązania zależy też od takich czynników, jak wielkość posesji, liczba pięter, a także przeznaczenie samego budynku – czy jest to obiekt mieszkalny, czy może biurowiec. Bardzo ważne jest więc, aby przed montażem zasięgnąć opinii specjalisty. Urządzenie, które będzie odpowiednio dobrane do naszych potrzeb, znacznie zwiększy komfort przebywania we własnym domu.

Zwiększenie bezpieczeństwa posesji – Wrocław i okolice

Wydawać by się mogło, że sprzęt tego rodzaju przeznaczony jest tylko do dużych obiektów wielorodzinnych i do posesji o znacznej powierzchni. Nic bardziej mylnego! Właściciele niedużych domów jednorodzinnych również mogę zdecydować się na ochronę swojego mienia poprzez zamontowanie takiego urządzenia przy furtce lub bramie wjazdowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami – spoglądając na nasze projekty, przekonasz się, że wideodomofony i systemy domofonowe mogą zostać wykorzystane jako środki ochrony wielu różnych obiektów, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Montaż i instalacja systemów domofonów Wrocław

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie montażu i instalacji domofonów oraz wideodomofonów we Wrocławiu i okolicach. Nasze usługi obejmują zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne, a także obiekty komercyjne i przemysłowe. Naszym celem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i komfortu, które niesie ze sobą nowoczesna technologia domofonowa.

Montaż Domofonów we Wrocławiu

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż systemów domofonowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu domofonowego, co gwarantuje niezawodność i długotrwałą pracę systemu. Montaż realizowany jest przez doświadczonych techników, co gwarantuje precyzyjne i bezpieczne wykonanie usługi.
Instalacje Domofonów: Prócz montażu, zajmujemy się również kompleksową instalacją systemów domofonowych, począwszy od projektu, poprzez dobór odpowiednich urządzeń, a na wykonaniu instalacji kończąc. Wszystko po to, by zapewnić klientom najwyższą jakość i zadowolenie z naszych usług.
Posiadamy również doświadczenie w zakładaniu skomplikowanych systemów domofonowych dla dużych obiektów mieszkalnych czy firm. Nasze rozwiązania są skalowalne i dostosowane do potrzeb klienta, a nasz zespół zawsze służy fachową pomocą i doradztwem.

Wideodomofony, które również instalujemy we Wrocławiu

Wideodomofony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Nasza firma oferuje montaż i instalację nowoczesnych wideodomofonów, które umożliwiają nie tylko komunikację audio, ale również wizualną z osobą znajdującą się przed drzwiami.
Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy kompleksową realizację projektów domofonowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na bezpłatną konsultację.

Wybrane realizacje