Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Blog

Kamery z systemem AcuSenese oraz ColorVU

Stale rozwijające się technologie sprawiają, że urządzenia służące do monitoringu coraz bardziej ułatwiają nam identyfikację osób pojawiających się w ich zasięgu, a w konsekwencji zwiększają poziom naszego komfortu i bezpieczeństwa. Takie właśnie są nowe modele kamer HikVision - wiodącego producenta systemów CCTV, który wyposażył swoje wyroby w dwa świetne ulepszenia: funkcję AcuSense oraz ColorVU.

Czytaj więcej

O czym warto pamiętać decydując się na CCTV?

Systemy monitoringu wizyjnego coraz częściej chronią nasze posesje prywatne. Nawet jedna zamontowane w strategicznym miejscu kamera CCTV potrafi odstraszyć włamywacza i zwiększyć nasze poczucie bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę ochrony mienia.

Czytaj więcej

Czym jest system CCTV?

Przesyłanie obrazu (a czasami również dźwięku) z kamer do centrum odbiorczego i na wybrany nośnik pamięci - to właśnie monitoring wizyjny. Nazywany również telewizją CCTV, może mieć postać analogową lub cyfrową. Popularność zyskują też systemy hybrydowe.

Czytaj więcej

Jakie zalety mają wideodomofony IP?

Wybór rodzaju zabezpieczeń to jedna z pierwszych decyzji, jaką musimy podjąć, gdy decydujemy się na montaż wideodomofonu. W ofertach znajdziemy trzy dominujące rodzaje systemów: monitoring analogowy, hybrydowy i IP (Internet Protocol). Jakimi zaletami może pochwalić się ostatni z nich?

Czytaj więcej

Planowanie systemu monitoringu - co wziąć pod uwagę?

Niezależnie od tego, czy projekt systemu nadzoru wideo dotyczy domu jednorodzinnego, magazynu czy lokalu publicznego, wstępny proces jego planowania wygląda bardzo podobnie. W każdym z tych przypadków instalacja składa się z takich samych elementów, w które należy się zaopatrzyć. Wejdź i dowiedz się wszystkiego z naszego artykułu.

Czytaj więcej

Jaki monitoring do firmy?

Kamery zamontowane na terenie sklepu, lokalu bądź biura to jeden z najczęściej stosowanych sposobów na zabezpieczenie się przed włamaniami i kradzieżami. Są też nieodzowne przy identyfikacji złodzieja. Na jaki system nadzoru warto się zdecydować i jakie kwestie wziąć przy tym pod uwagę? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Czytaj więcej