Przeglądarka, z której korzystasz ma wyłączoną obsługę JavaScript. Prosimy, włącz obsługę JavaScript, by ulepszyć wyświetalnie.

Oferta

Monitoring i kamery CCTV

Wilmat

Chcemy pomagać naszym klientom również w odpowiednim zabezpieczeniu ich własności. W ramach naszych usług instalujemy i obsługujemy funkcjonalny monitoring wizyjny i montujemy kamery CCTV czyli kamery telewizji przemysłowej. Przeprowadziliśmy już wiele udanych instalacji przy użyciu nowoczesnych zróżnicowanych technik. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta, jak i wymagania techniczne i warunki lokalizacyjne. Pracujemy jedynie na sprawdzonym sprzęcie od najlepszych i uznanych producentów.

Monitoring dla każdego

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie tworzenia instalacji monitorujących. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w niestandardowych warunkach. Naszym klientom proponujemy wykonywane przez naszych doświadczonych pracowników:

Systemy cyfrowe IP

Należą do najczęściej stosowanych systemów i wyróżnia je bardzo dobra jakość i wysoka rozdzielczość obrazu. Przesył danych wykorzystuje protokół internetowy. Z tego względu każdy element wymaga własnego komputera i karty sieciowej z numerem IP. Wykorzystujemy do tworzenia systemów cyfrowe kamery megapikselowe zapewniające zapis obrazu Full HD. Do jego bezawaryjnego działania konieczne jest posiadanie połączenia internetowego.

Systemy cyfrowe Turbo HD (HDCVI, HDTV)

Technika ta polega na wykorzystaniu okablowania systemów starszej generacji analogowej PAL - np. kabel koncentryczny, dzięki czemu pozwala osiągnąć wyższą jakość obrazu, bliską poziomu systemów cyfrowych IP (w zakresie 2-5mpx). Umożliwiają one przesył obrazu doskonałej jakości i płynną jego rejestrację. Obserwacja oraz zapis odbywają się w jakości HD.

Rejestratory cyfrowe

Urządzenia, które służą do nagrywania obrazu przesyłanego z kamer CCTV. Umożliwiają one zapis w formacie cyfrowym obrazu, które transmitują kamery.

Co oferujemy

 • Profesjonalny montaż kamer

  Przeprowadzamy sprawny montaż instalacji monitorującej z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Dbamy o zminimalizowanie stopnia ingerencji w miejsce montażu. Dzięki naszemu doświadczeniu praktycznemu jesteśmy w stanie przeprowadzić prace nieinwazyjnie i profesjonalnie. Podczas projektowania wnikliwie analizujemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, a także oceniamy warunki terenowe.

 • Sprzęt monitorujący od renomowanych producentów

  Stosowane przez nas sprzęty monitorujące wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Instalujemy urządzenia i akcesoria jedynie od sprawdzonych, renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Korzystamy m.in. z produktów HIKVISION czy BCS. Wszystkie sprzęty przez nas oferowane są objęte gwarancją o długości 2-3 lat.

 • Nowoczesne technologie

  Stale podnosimy nasze kwalifikacje, jak i rozwijamy wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii. Chcemy być zawsze na bieżąco i oferować najlepsze oraz nowatorskie rozwiązania techniczne. Rozszerzamy regularnie nasza ofertę, uzupełniając ją o nowe modele kamer i pozostałego sprzętu. Przykładamy dużą uwagę do aktualizowania oprogramowań naszych systemów.

 • Wsparcie techniczne monitoringu

  W każdej sytuacji możesz liczyć na naszą szybką pomoc. Służymy naszym klientom wiedzą gromadzoną przez lata i profesjonalną pomocą. Doradzamy zawsze optymalne dla naszego klienta rozwiązania, a także podejmujemy się opieki nad gotowymi instalacjami, które wykonujemy w ramach stałych umów konserwatorskich. Przeprowadzamy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne kamer oraz prace modernizacyjne istniejących instalacji. Zawsze przedstawiamy klientom plany montażu systemu monitorującego i poprowadzenia okablowania, a także pomagamy wybrać odpowiednie urządzenia i komponenty, biorąc pod uwagę wymogi bezpieczeństwa oraz preferencje klienta.

 • Doradztwo

  Doradzamy, jak najlepiej przygotować miejsce montażu systemu (np. jak poprowadzić okablowanie). Pomagamy przy wyborze konkretnych rozwiązań i urządzeń (np. optymalny dobór komponentów pod kątem wymogów bezpieczeństwa oraz oczekiwań klienta).

Wybrane realizacje